خدمات

خدمات فنی

خدمات فنی

خدمات فنی در زمینه طراحی, ساخت و اجرای خطوط انتقال و سایر سازه های فولادی قابل ارائه می باشد. مجرب ترین متخصصان داخلی به کار گرفته شده اند که این خدمات را به بهترین شکل به کارفرمایان داخلی و خارجی ارائه نمایند. این خدمات به شرح زیر توضیح داده شده است:

خدمات مهندسی

واحد طراحی و مهندسی گام اول و کلیدی در تمامی پروژها می باشد که با در اختیار داشتن کادری متخصص وامکانات نرم افزاری و سخت افزاری جهت طراحی سازه و اتصالات مطابق استانداردهای مربوطه مانند ASCE, IEEE و سایر پارامترها جهت طراحی برجهای انتقال نیرو(بدون محدودیت ولتاژ و تعداد مدار) و مخابراتی و استراکچر پست های برق و سایر سازه های فلزی نسبت به تهیه نقشه های خطی و سپس کارگاهی مبادرت می ورزد. این واحد مفتخر به طراحی و تایپ تست موفق ۳۲ تیپ برجهای انتقال نیرو در ایستگاههای تست برج معتبر ایران و سراسر جهان می باشد.

تایپ تست

یکی از الزامات برجهای جدید خط انتقال انجام فرایند تایپ تست می باشد این شرکت امکان طراحی, ساخت نمونه و انجام تایپ تست برجهای انتقال نیرو را دارد. این ایستگاه متعلق به پژوهشگاه نیرو واقع در اراک به فاصله کوتاهی از آدرس کارخانه شرکت یاسان می باشد که این امر سرعت و کیفیت خدمات تایپ تست را بالا برده است. این ایستگاه بزرگترین ایستگاه تست دکل در خاورمیانه می باشد که با استاندارد IEC60652-2002 معتبرترین آزمایش برج در ایران می باشد.

طراحی

محصول این واحد دانش و عمل صنعت سازه های فلزی می باشد. لذا این شرکت با سرمایه گذاری در این واحد اقدام به ایجاد نرم افزاری منحصر به فرد بنام Yas Tower جهت انجام طراحی برج و تایپ تست مجازی برج نموده است. این نرم افزار در سال ۱۳۹۰ به ثبت اختراعات بنام شرکت یاسان رسیده است که تا کنون منجر به صرفه جویی های چشم گیری برای تست نمونه های جدید برج شده است. به صورت عمومی به همراه نرم افزار های دیگر مانند Autocad و Bocad جهت طراحی خطی دکل های انتقال نیرو به کار گرفته می شود

گالوانیزاسیون

کارگاه گالوانیزه شرکت یاسان مستقل از فرآیند تولید در جهت گالوانیزه گرم انواع سازه های فلزی مطابق استانداردASTM A123  فعالیت می نماید. تیم کنترل کیفیت تمامی مراحل گالوانیزاسیون را با دقت جهت اطمینان از مرغوبیت این خدمات بررسی می کنند. انواع مقاطع پروفیل فولادی, سازه های جوشی و انواع ورق با اشکال مختلف در این کارگاه گالوانیزه می شود.

تولید

تولید سازه های فلزی یکی از اصلی ترین بخشهای خدماتی شرکت یاسان می باشد. تولید انواع سازه های فلزی مطابق نقشه های ارائه شده طبق استانداد DIN تولید می گردد. تمامی فرآیندهای سوراخکاری مارکزنی برشکاری خمکاری در این بخش توسط دستگاههای تمام اتوماتیک CNC و نیمه اتوماتیک انجام می گردد

تولید سازه

واحدهای تولید سازه ای شرکت شامل کارگاه CNC, کارگاه Plate و کارگاه سازه می باشد. کارگاه CNC نمونه تولید تمام اتوماتیک این شرکت می باشد. سازه ها از نقشه تا محصول نهایی بدون دخالت نفر توسط ماشین آلات دقیق ایتالیایی تولید می گردند. تکنولوژی مواد همچنین از جمله فعالیت های واحد برنامه ریزی بوده که با بررسی ابعاد قطعات کمترین میزان افت را در فرایند تولید ایجاد میکند. این امر باعث کاهش هزینه وافزایش سرعت تولید می شود.

بسته بندی

محصول تولیدی به تفکیک گروه سفارش و تیپ به شکل دسته بندی شده و منظم در انبار محصول انبار می گردد . همچنین این شرکت متناسب با درخواست مشتری نسبت به بسته بندی محصولات به روش های مختلف اقدام مینماید. عملیات سورت محصولات قبل از بسته بندی توسط پرسنل مجرب در فضایی بالغ بر ۲۰۰۰ متر مربع به همراه تجهیزات سورتینگ قبل از ارسال به سایت بنا به درخواست مشتریان انجام می پذیرد. تمامی مراحل سورتینگ و بسته بندی و انبارش توسط تیم کنترل کیفیت با دقت بازرسی می شود تا از سلامت و کیفیت قطعات اطمینان حاصل شود.

گواهی نامه ها